Duchesse De Bourgogne fles 25cl

€ 1,56
Per fles (25cl) Excl. € 0,10 leeggoed € 6,24 per liter
* Getoonde prijzen zijn enkel geldig op onze webshop
Merk: Duchesse
Soort: Rood/Bruin
Alcoholpercentage: 6,2 %
Land van herkomst: België
Lekker bij: Gevogelte, Varkensvlees, Wild
“Duchesse de Bourgogne” is een bier van gemengde gisting. Het is een zoet-fruitig bier met een aangename frisse afdronk. Alcohol : alc. 6.2 % vol. Fles : 25cl

Beschrijving Duchesse De Bourgogne fles 25cl

Het bier wordt gebrouwd met diep gebrande mouten en overjaarse hop met een laag bitterheidsgehalte. Na de hoofdgisting en lagering rijpt de “Duchesse de Bourgogne” nog maandenlang verder in eikenhouten foeders. De in het eikenhout aanwezige looistoffen geven de “Duchesse de Bourgogne” haar fruitig karakter. “Duchesse de Bourgogne” heeft een volle, zoete en frisse smaak : een robijnrood juweel van alc. 6.2 % vol. , dat het best geschonken wordt in een kelkvormig glas tussen de 8 en 12 °C. Een volmaakt bier.

Alle productinformatie kan te allen tijde opgevraagd worden door ons een mailtje te sturen op het mailadres info@prikentik.be.