Royal Oporto Colheita 2000 fles 75cl

€ 52,50
Per fles (75cl) Geen leeggoed € 70,00 per liter
* Getoonde prijzen zijn enkel geldig op onze webshop
Merk: Royal Oporto
Alcoholpercentage: 20 %
Land van herkomst: Portugal
Lekker bij: Aperitief, Chocolade, Dessert, Kazen (harde kazen), Kazen (zachte kazen)
Enkel wanneer het wijnjaar van uitstekende kwaliteit is, zal de professionele vereniging dat jaar ook als een wijn met jaartal verklaren.

Beschrijving Royal Oporto Colheita 2000 fles 75cl

Om dit duidelijk te maken wordt het jaartal ook op het etiket geschreven. Colheita’s hebben minstens acht jaar op houten vat gelegen en worden pas gebotteld op moment van uitlevering. Hoe langer op vat, hoe groter de invloed van het hout en oxidatie. Dit in combinatie met de kenmerken van een excellent wijnjaar maken van de Colheita’s meer dan bijzonder aangename producten. Een rijkheid van smaken toont zich: aroma’s van honing, amandel, koffie enzovoorts zorgen voor een elegant, verfijnd product.

Alle productinformatie kan te allen tijde opgevraagd worden door ons een mailtje te sturen op het mailadres info@prikentik.be.