St Feuillien Blond fles 75cl
€ 4,68
Per fles (75cl)
Excl. € 0,10 leeggoed
€ 6,24 per liter
* Getoonde prijzen zijn enkel geldig op onze webshop
Merk: | St Feuillien |
---|---|
Soort: | Blond |
Alcoholpercentage: | 7,5 % |
Land van herkomst: | België |
Lekker bij: | Aperitief, Aziatische keuken, Barbecue, Fondue, Gevogelte, Kazen (harde kazen), Kazen (zachte kazen), Mosselen, Pastagerechten, Pizza, Rood vlees, Salade, Schaaldieren, Stoofpotje, Sushi, Varkensvlees, Vis |
De kleur is diepgoud, het schuim fijn en luchtig. Het boeket is zeer geparfumeerd; de aromatische hopsoorten zijn herkenbaar aanwezig en de specerijen zorgen voor een fruitige toets van citrusvruchten
St Feuillien Blond fles 75cl is ook verkrijgbaar als:
Beschrijving St Feuillien Blond fles 75cl
De kleur is diepgoud, het schuim fijn en luchtig. Het boeket is zeer geparfumeerd; de aromatische hopsoorten zijn herkenbaar aanwezig en de specerijen zorgen voor een fruitige toets van citrusvruchten.
De smaak wordt gekenmerkt door een intense, zeer karakteristieke volle bitterheid. Vooral de dominante moutsmaak laat een volle indruk na in de mond. Toch is de afdronk droog en hoppig. Al deze kenmerken samen maken er een uitstekend digestief bier van.
(7,5 % alc. vol.)