Bourgogne Des Flandres clip 4 x 33cl
€ 7,12
Per clip (4 x fles 33cl)
Excl. € 0,40 leeggoed
€ 5,39 per liter
* Getoonde prijzen zijn enkel geldig op onze webshop
Merk: | Bourgogne Des Flandres |
---|---|
Soort: | Bruin/Donker |
Alcoholpercentage: | 5 % |
Land van herkomst: | België |
Lekker bij: | Borrelhapjes, Dessert, Grillgerechten, Kazen (harde kazen), Kazen (zachte kazen), Pastagerechten, Pizza, Rood vlees |
Bourgogne des Flandres wordt gemaakt door een bruin bier van hoge gisting uit Brugge te mengen met friszure lambiek van de Brouwerij Timmermans. Het resultaat is een verrassend roodbruin bier, laag in
Bourgogne Des Flandres clip 4 x 33cl is ook verkrijgbaar als:
Beschrijving Bourgogne Des Flandres clip 4 x 33cl
Productbeschrijving
Bourgogne des Flandres is de echte smaak van Brugge. Het is de gemengde gisting die dit bier zo verrassend maakt. Dankzij de doordachte blend van bruin bier van hoge gisting met de beste spontaan gegiste lambiek en de maandenlange rijping in de eiken vaten, krijgt dit roodbruine bier een volle romige smaak.
Smaak …
Dit bier, dat dicht aanleunt bij de donkere Vlaamse bieren, verschaft een gevoel van welzijn, afgewisseld met zoete accenten, bitter maar droog en met een scherpe afdronk die zijn nobele aard beklemtoont.