Boon Oude Geuze Limited Edition 2026 x Prik & Tik fles 75cl

Online in voorraad

ic_bottle Created with Sketch. Per fles (75cl) weee Geen leeggoed currency-euro € 10,60 per liter
Prik & Tik Oude Geuze by Brouwerij Boon is een exclusief geselecteerde Oude Geuze, samengesteld in samenwerking met Brouwerij Boon en de familie Boon. Deze complexe en elegant gerijpte geuze biedt een verfijnde balans tussen frisse zuren, fruitige aroma’s en subtiele houttoetsen.
Pay with Bancontact Pay with Credit Card Pay with Paypal Pay with Apple Pay
De getoonde prijzen zijn enkel geldig op de webshop

Beschrijving / Boon Oude Geuze Limited Edition 2026 x Prik & Tik fles 75cl

Prik & Tik Oude Geuze by Brouwerij Boon werd zorgvuldig geselecteerd door Prik & Tik samen met een gepassioneerd team van drankenhandelaren en Brouwerij Boon. Deze unieke samenwerking met de familie Boon weerspiegelt het gedeelde vakmanschap en de passie voor authentieke bieren van topkwaliteit.

Deze Oude Geuze is een verfijnde assemblage van 32% éénjarige, 62% tweejarige en 6% driejarige lambiek, gebotteld op 8 september 2022. Dankzij de extra lange flesrijping, liggend in de kelders van Brouwerij Boon, ontwikkelde deze geuze een mooi gerijpt karakter met extra diepgang en finesse.

Het bier is volmondig en elegant, met subtiele fruitige aroma’s, een lichte mineraliteit en een verfijnde houttoets. De smaak kan omschreven worden als mals: perfect in balans tussen frisse zuren en een zacht mondgevoel. De droge afdronk zorgt voor een verfijnd en gastronomisch karakter.

Proefnotities

  • Subtiele aroma’s van rijp fruit en citrus

  • Elegante zuren met zachte, ronde structuur

  • Lichte mineraliteit en delicate houttoetsen

  • Droge, verfijnde afdronk met gerijpte complexiteit

Heerlijk als aperitiefbier of in combinatie met zeevruchten, barbecuegerechten en krachtige kazen. Ook perfect om rustig van te genieten op een zonnig terras.

Deze Limited Edition Oude Geuze is beperkt beschikbaar en zolang de voorraad strekt. Op = op, dus wees er snel bij!

Meer informatie

Merk Boon
Alcoholpercentage 7%
Land van herkomst België

Gerelateerde Berichten