Timmermans Oude Kriek fles 37,5cl

€ 3,24
Per fles (37,5cl) Excl. € 0,10 leeggoed € 8,64 per liter
* Getoonde prijzen zijn enkel geldig op onze webshop
Merk: Timmermans
Soort: Kriek
Alcoholpercentage: 5,5 %
Land van herkomst: België
Lekker bij: Aperitief, Dessert, Vers fruit
Smaak: Kriek
De combinatie van de smaak van echte lambiek en kriek wordt vervolmaakt door een verbazingwekkend aroma: oude lambiek wordt gemengd met lambiek van een jongere generatie van spontane gisting.

Beschrijving Timmermans Oude Kriek fles 37,5cl

Timmermans Oude Kriek heeft zijn smaak en kleur te danken aan de krieken, die traditioneel uit Schaarbeek afkomstig waren. Door toevoeging van min. 400gr krieken per liter neemt de lambiek (¾ oude lambiek wordt gemengd met ¼ lambiek van een jongere generatie) hun fruitige smaak over. De hergisting in fles tenslotte geeft dit bier zijn uitgesproken smaak en weergaloze aroma. Deze natuurlijke, ietwat zure drank kan tot 12 jaar lang bewaard worden. Smaak : Een natuurlijke zurigheid domineert. De uitgesproken smaak van kersen, waarbij zowel het vruchtvlees als de pit wordt waargenomen. Een erg natuurlijke ronde smaak.

Alle productinformatie kan te allen tijde opgevraagd worden door ons een mailtje te sturen op het mailadres info@prikentik.be.